Ewa i Sebastian – sesja w Chorwacji

Lato i wakacje w pełni, a zatem jest dobra okazja, by zaprosić Państwa do… Chorwacji, bo właśnie tam, na terenie najpiękniejszej krainy – Dalmacji, odbył się plener ślubny Ewy i Sebastiana. Pomysł na chorwacki plener zrodził się jeszcze przed ich ślubem i muszę przyznać, że był to przysłowiowy „strzał w dziesiątkę” czego dowodem są poniższe zdjęcia, które wykonane były w miejscowościach Brela, Gradac i Split.

Kiedyś, zapytałem na facebooku – czy warto brać fotografa na zagraniczny plener ślubny? Otrzymałem taką odpowiedź: cyt. „Czy warto??? Słowa są zbędne, wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Dariusz – najlepszy fotograf pod słońcem, polecamy każdemu bez wyjątku !!! To były fantastyczne trzy dni – DZIĘKUJEMY.

Ja również chciałbym bardzo podziękować Ewie i Sebastianowi za ten wyjątkowy czas, gościnność i możliwość wykonania wspaniałej sesji, której fragmenty możecie Państwo zobaczyć poniżej. Chciałbym również podziękować Wackowi z www.piechfilm.pl za wesołe towarzystwo podczas pobytu w pięknej Chorwacji. Dla porządku dodam, że nie był to nasz pierwszy zagraniczny plener ślubny, na którym zgranie i odpowiednia organizacja pracy, przede wszystkim wesoła atmosfera przyniosły doskonałe efekty w postaci ponad 200 zdjęć.

Dla lepszego efektu proszę kliknąć pierwsze zdjęcie, a potem następne… itd., a zdjęcia będą znacznie większe jak na stronie głównej.