Poselski list z gratulacjami

Bardzo przyjemną niespodziankę zrobił mi pan Jan Warzecha, poseł na Sejm RP. Po raz pierwszy otrzymałem takie oficjalne gratulacje od osoby, która piastuje tak ważny urząd w państwie. Miło jest otrzymywać takie pisma, tym bardziej, że praca/przyjemność jakie włożyłem w powstanie albumów o Gminie Dębica wciąż zostaje dostrzegana.
Poniżej treść listu, którą pozwoliłem sobie skomentować.

Szanowny Panie Pośle, dziękuję za tak piękne słowa. Z pewnością będą mnie jeszcze bardziej mobilizować do dalszej pracy na rzecz propagowania przyrody występującej na terenach naszego powiatu. Obecnie mam przyjemność fotografować równie ciekawe zakątki dwóch innych gmin. Moje cotygodniowe wyjazdy w plener to odkrywanie nowych ciekawych miejsc i wychwytywanie piękna przyrody tam występującej. Z drugiej strony jest to doskonała odskocznia od codziennego szarego życia, to spokój dla ducha i ciała pośród miejsc gdzie cywilizacja nie odbiła jeszcze dotkliwego piętna. Mam nadzieję, że w przyszłym roku powstaną z tego materiału równie ciekawe wydawnictwa, jak również wernisaże.
Pozdrawiam serdecznie, życząc aby znalazł Pan czas na zwiedzenie tych miejsc, które ja zaliczyłem fotografując piękno Gminy Dębica.

Comments