Z lotu ptaka… wystawa fotografii lotniczej.

„Z lotu ptaka…” to tytuł kolejnej wystawy, którą tym razem zaprezentuję w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy. Ekspozycja składać się będzie z 20 wielkoformatowych powiększeń, a tematem przewodnim będą fotografie lotnicze Dębicy oraz jej okolic. Myślę, że widziane z lotu ptaka barwne i malownicze tereny powiatu dębickiego z pewnością zaciekawią wrażliwego na walory przyrodnicze turystę, jak i każdego innego mieszkańca naszego miasta i okolicznych miejscowości. Podczas wernisażu odbędzie się loteria, podczas której wylosować będzie można m. in. album fotograficzny z moimi zdjęciami „Powiat dębicki” z 2008 roku, który nie był dystrybuowany w lokalnych księgarniach.
Wernisaż wystawy odbędzie się 18 czerwca br. o godz. 19.00 w Galerii Sztuki MOK przy ul. Akademickiej 30 w Dębicy. Serdecznie zapraszam.

Comments

  1. mirqo 18 czerwca 2010 Odpowiedz

    Po wernisażu mogę Ci pogratulować wystawy i ciekawych prac! Szczególnie jestem pod wrażeniem dwóch z widokiem na ośnieżone lasy z ciemną wstążką rzeczki. A na innym zdjęciu mogę zajrzeć we własne okno.

  2. Grzegorz 23 czerwca 2010 Odpowiedz

    Darku. "Odwiedziłem" wystawę wirtualnie, ale zdjęcia faktycznie robią niesamowite wrażenie. Koniecznie muszę je zobaczyć "w realu", kiedy tylko będę w Dębicy. Gratuluję Ci!