Urlop 2009

Zima i biały kolor już chyba każdemu się znudziły, a więc na zasadzie kontrastu, zapodam kilkanaście zdjęć z ostatniego wakacyjnego urlopu, który spędziliśmy w lipcu ub. roku nad Bałtykiem, a konkretnie w Dębkach koło Władysławowa. Nie będą to arcydzieła, bo miałem odpoczywać również od aparatu, więc zbytnio się nie starałem, co z resztą widać na zdjęciach. Jedne pasują do rodzinnego albumu, inne bardziej zwariowane dla znajomych i rodziny, z którymi spędziliśmy cały urlop.

Comments

  1. Pathy 11 marca 2010 Odpowiedz

    No mi proszę Dariusz się wczasuje ;) tak mówisz że te zdjęcia nie są najlepsze hmm jestem innego zdania są świetne i rewelacyjną pamiątką z wakacji z rodziną i znajomymi :) Pozdrawiam!!

  2. Ela 16 marca 2010 Odpowiedz

    Co mnie najbardziej cieszy, że nie ma tu zdjęć roznegliżowanych dziewczyn i chłopaków itd... Dlaczego tak piszę ponieważ często spotykam się ze zdjęciami "fotografów" którzy chwaląc się nimi pokazują nagie dziewczyny mówiąc "patrz jaką lufę udało mi się sfotografować. U Ciebie Darku dominuje natura, prostota, zdjęcia są wyraźne, kolorowe..... achhhh fajnie by się tak wybrać z Wami na wakacje - wspomnieniami będą cudowne zdjęcia:) Pozdrawiam P.S. Kilka dni temu usłyszałam o Tobie "szatan na zdjęcia" powodzenia:)