Malować emocje…

Już kiedyś obiecałem sobie, że te słowa muszą ujrzeć światło dzienne. Napisane w taki sposób, że są swoistą poezją i kwintesencją klimatu panującego tamtego majowego dnia.
A zatem cytuję:

„Czasami pragniemy  powiedzieć mężowi/żonie coś więcej niż samo ‚kocham’. Bo kocham niewiele dziś znaczy. Kocha się misia, lody owocowe, buty wymarzone, samochód można kochać… Słowo to powinno być magiczne i niejako ‚zarezerwowane’… Tymczasem mocno już nadużyte, straciło swój sens, mistycyzm. I okazuje się że żadnymi słowami nie potrafimy opisać naszych uczuć, wyrazić tej miłości . Więc jeśli kiedyś zapytamy siebie: jak się kochamy, wyjmiemy  jedno z Twoich zdjęć. One najdokładniej oddają co czujemy. Drogi Darku. Masz talent by uwieczniać chwile. Masz Dar, by malować emocje które są tak trudne do uchwycenia, tak ulotne. Czujemy ,że uwieczniłeś niuanse naszych relacji, uczuć, rodzinną atmosferę. Jakbyś patrzył naszymi oczami i czuł naszym sercem. Jeszcze raz dziękujemy, ze byłeś z nami w ten uroczysty dzień.

Jadwiga i Robert”Ufff… jestem pod wielkim wrażeniem tych słów. Powyższy tekst tym bardzie mnie przekonuje, że to co robię jest potrzebne i konieczne, stanowi swoistą motywacje do jeszcze lepszej pracy. Jeszcze raz dziękuję życząc wszystkiego najlepszego.

Comments

  1. Lila 7 września 2009 Odpowiedz

    Naprawde pięknie napisane. Panie Darku robi Pan cudne zdjęcia !

  2. Ewelina 12 września 2009 Odpowiedz

    Znalazłam się tu zupełnie przypadkowo, ale..jestem zachwycona. Nie tylko pańskimi zdjęciami, ale i tym, że potrafi Pan znaleźć tak szczególne miejsca. Szczególne, piękne i magiczne miejsca. Jestem mieszkanką Jasła i przyznam szczerze, że wiem chyba mniej o swoich okolicach niż Pan. Muszę ze wstydem przyznać, że o wielu tych pięknych miejscach, które Pan uwiecznił nie miałam najmniejszego pojęcia. Dziękuję.

  3. darek 12 września 2009 Odpowiedz

    Dziękuję Pani Ewelino za komentarz i uznanie. Mieszkamy w pięknym zakątku naszego kraju, co staram się udokumentować właśnie zdjęciami. Cieszę się, że się podobają i obiecuję jeszcze więcej ich pokazywać... jak znajdę trochę czasu. Zapraszam w październiku - będzie co oglądać. Pozdrawiam serdecznie :)