Pora na zmiany…

Jak każda gospodyni w domu, tak i ja jestem w trakcie wiosennych porządków. Tylko w moim przypadku rzecz jasna nie chodzi o pranie firanek, dywanów czy jeszcze tego typu innych czynności, które zwykle przed świętami się wykonuje. Pora zmienić sprzęt fotograficzny. Sprzęt, do którego nigdy tak na dobrą sprawę nie przywiązywałem się. Jest teraz dobra okazja sprzedać i wiele na tym nie stracić  – kursy EUR’o i USDolara są wysokie w porównaniu do ubiegłego roku. Zatem cały system Nikona został prawie sprzedany. Teraz pozostaje śledzić ceny na rynku fotograficznym i w odpowiednim czasie nabyć… sprzęt Canona. Wracam do C bo podobają mi się te cukierkowo-pastelowe kolory, jak również te doskonałe obiektywy klasy L, których jest olbrzymi wybór. Zatem nastała pora na stworzenie odpowiedniej konfiguracji sprzętowej. Do najbliższego zlecenia mam niewiele ponad miesiąc czasu, więc z pewnością uda mi się zakupić niezbędne zabawki.

A tymczasem zapraszam do obejrzenia ostatnich zdjęć z Ninona:

dt7_2812 dt7_2814 dt7_3705

Comments

  1. BryaN 15 marca 2009 Odpowiedz

    "Teraz pozostaje śledzić ceny na rynku fotograficznym i w odpowiednim czasie nabyć? sprzęt Canona." Czyli coś pewnie z tej trójki: EOS 50D czy EOS 5D Mark II a może EOS-1Ds Mark III

  2. Mati 18 marca 2009 Odpowiedz

    Historia kołem się toczy... Wyczytałem gdzieś o 24-70 IS. Podobno ma być niedługo. A może 16-35 II. Do FF niezły bajer (miałem w łapkach). Pozdrawiam i witam w klubie ponownie!

  3. beny 18 marca 2009 Odpowiedz

    co ty robisz! Cukierkowe kolory powiadasz w porównaniu z starszymi nikonami do 30D i 5D juz się wiele razy przekonałem na korzyść N - no chyba że teraz sie w fotografi wiele zmieniło. To przecież stare aparaty.