Tatry z Wisowej

W końcu się udało. Od początku roku wiele razy wpatrywałem się w horyzont i bezskutecznie szukałem doskonale znanych mi charakterystycznych szczytów słowackich Tatr. Aż w końcu udało się – Tatry z gminy Jodłowa fotograficznie zostały „zaliczone”. Poniższe zdjęcie zrobiłem w miejscowości Wisowa i  jest kolejnym po Gębiczynie (gm. Pilzno), Południku i Głobikowej (gm. Dębica) miejscem naszego powiatu, z którego pięknie widać panoramę Tatr.

Tatry z Wisowej

Comments

  1. Darek a powiem ci że myślałem o tym widoku jakieś 2-3 dni temu jak była piękna pogoda... standardowe pytanie - które szkiełko posłużyło do tego pięknego widoczku?

  2. @Roman Kilka razy zdarzyło mi się zaobserwować. Nie jest to taki widok jak z Głobikowej.. ale Tary widać gołym okiem przy takiej pogodzie jak kilka dni temu.

  3. > sigma 100-300mm z Nikonem D300 hehe - jednak crop się przydaje... nie tylko D700 :-) co do góry motycznej - no trzeba spróbować - to rzut beretem...

  4. po wyjeździe z lasu jadąc od Jodłowej jest krzyżówka obok przystanku pks - najlepiej skręcić w lewo i po 100 metrach się zatrzymać - ja jednak poszedłem w prawo, za przystanek na niewielki uprawny pagórek, gdzie stoi trianguł - z tego miejsca jest powyższe zdjęcie zrobione :) życzę szczęścia :)