Witamy serdecznie…

“Czasami pragniemy  powiedzieć mężowi/żonie coś więcej niż samo ‘kocham’. Bo kocham niewiele dziś znaczy. Kocha się misia, lody owocowe, buty wymarzone, samochód można kochać… Słowo to powinno być magiczne i niejako ‘zarezerwowane’… Tymczasem mocno już nadużyte, straciło swój sens, mistycyzm. I okazuje się że żadnymi słowami nie potrafimy opisać naszych uczuć, wyrazić tej miłości . Więc jeśli kiedyś zapytamy siebie: jak się kochamy, wyjmiemy  jedno z Twoich zdjęć. One najdokładniej oddają co czujemy. Drogi Darku. Masz talent by uwieczniać chwile. Masz Dar, by malować emocje, które są tak trudne do uchwycenia, tak ulotne. Czujemy, że uwieczniłeś niuanse naszych relacji, uczuć, rodzinną atmosferę. Jakbyś patrzył naszymi oczami i czuł naszym sercem. Jeszcze raz dziękujemy, ze byłeś z nami w ten uroczysty dzień.

Jadwiga i Robert”

Witam Państwa bardzo serdecznie. Czyż nie jest to piękne uczucie, otrzymać tak miłe słowa?  Oczywiście napisała je Młoda Para, którą miałem wielką przyjemność fotografować podczas ich wspaniałego dnia – dnia ślubu. Mam nadzieję, że przykładowe zdjęcia zawarte na tej stronie z pewnością zweryfikują wyżej napisane słowa.

Comments

  1. Pati 14 grudnia 2009 Odpowiedz

    ... Jestem pod wrażeniem prezentowanych zdjęć. Są pełne magii, romantyzmu, pozytywnych emocji. A pejzaże bajkowe. Cud, miód ...